Şereflikoçhisar Tel Örgü

Tel örgü konusunda, yıllardır kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Güvenle çalışan Ankara tel örgü firması bugüne değin çeşitli ürünü ile beklentileri üst düzeyde karşılamaktadır. Parkları, bahçeleri, otoban kenarlarını, bağları ve havaalanı gibi birçok alanı tel örgülerle çevirmekteyiz. Firmamızın ürünleri arasında dekor çim, çim çit, raylı kapı, uçar kapı gibi birçok ürün bulunmaktadır. Bunların yanı sıra firmamızda boru direk uygulamaları da son derece titizlikle yapılmaktadır.

 

Kurumumuz Hakkında Bilgilendirme

Ankara tel örgü firmamız, tel ve çit konusunda sektör içerisinde köklü bir yere sahiptir. Uzun yılların ve çalışma ilkelerinin getirdiği derin tecrübe ile ilk amacımız, daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Dolayısıyla, kalite standartlarımız yüksek olmakla birlikte; uzman kadromuzla da nitelikli çalışmaya büyük özen göstermekteyiz.

Mekanlarınız için kurumsal, güvenilir ve daimi çözümler sunan firmamıza rahatlıkla başvurabilirsiniz. Çok sayıda kişinin takdirini kazanmış olan firmamız, çeşitli sertifikalara da layık görülmüştür. Ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olmak isterseniz; sitemizde yer alan uygulamalarımızı da inceleyebilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hizmetlerimiz arasında, panel çit, tel örgü, beton direk imalatı ve spor tesisleri çevre düzenlemeleri bulunmaktadır. Futbol kale direği imalatı ve tenis kortları çevresi tel örgü sağlamış olduğumuz diğer hizmetler arasındadır. Bununla birlikte, basketbol pota kurulumu ve hayvan barınakları kurulumunda sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yapmış olduğumuz panel çitler, özel mülklerin veya kamuya ait alanların sınırlarını belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Beton direkler ise demir direklere oranla daha dayanıklı ve uzun ömürlü olduklarından sıkça kullanılmaktadırlar.

Yıllardır tel örgü yapmakta olan firmamız, hayvan barınakları için de sipariş almaktadır.

 

Tel Örgü Fiyatlarımız

Firmamızın ürünleri arasında dikenli tel, jiletli tel, kafes tel örgü ve beton direk yer almaktadır. Kümes teli ve kum tel gibi daha birçok ürün de firmamızda mevcuttur. Firmamızın çalışanları, bu konularda deneyimli ve alanında son derece uzman kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız, yılların tecrübesi ve birikimiyle birlikte müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu nedenle firmamızda yer alan ürünler, kullanışlı ve oldukça uygun fiyatlı olmaktadır.

 

Doğa Dostu Kullanım Alanları ve Ekonomi Dostu Fiyatlar

Firmamızdan alacağınız doğa dostu dekor çimler sayesinde, gübreleme ve ilaçlama yapmanız gerekmeyecektir. Bu nedenle, dekor çimlerimiz ile su tasarrufu sağlarken aynı zamanda doğanın korunmasına katkıda bulunmanız mümkündür.

Spor sahaları-gereçleri konusundaki ihtiyaçlarınızı, uygun fiyatlarla karşılamakla birlikte; potaların ve direklerin kurulumunu da sağlamaktayız. Her türlü spor tesisinin etrafı, büyük bir titizlikle firmamız tarafından yapılan tel örgüleri ile çevrilmektedir. Tecrübeli çalışanlarımız halı sahalar, tenis kortları, voleybol sahaları ve basketbol sahaları gibi alanları ürünlerimizle çevirmektedir.

Firmamız tarafından yapılan çim çit ve raylı kapılar ise son derece uygun fiyatlarla alıcı bulmaktadır.

 

Hızlı Destek Noktaları

Firmamız, spor sahalarının üst kısımlarını ve yan taraflarını tel örgülerle çevirerek birçok başarılı işe imza atmıştır. Bu başarıları, müşteri memnuniyeti ile taçlandırmış olmak bizim için onurdur. Ürünlerimizin görünüşleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, sitemizde yer alan net fotoğraflarla fikir sahibi olabilirsiniz. Fotoğraflardan da görüldüğü üzere, kaliteli ve özenle yapmış olduğumuz ürünlerimiz güvenirliği ile de ön plandadır.

Satış gerçekleştikten sonra ürünlerimizde değişiklik veya onarım yaptırmak istediğinizde, destek-bakım ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm sorunlarınız için, sitemizde yer alan irtibat numaralarıyla bizi arayarak veya mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Teslimat

Halı sahalarda, basketbol sahalarında ve tenis kortlarının inşasında, almış olduğumuz görevleri hızla yerine getirmiş bulunmaktayız. Bu nedenle, müşterilerimizin güvenini kazanmış olduğumuzdan uzman kadromuzun tüm işletmelere tavsiye edildiğini belirtmek isteriz. Firmamız, çeşitli tel örgü çalışmasında başarı elde etmiştir. Ankara tel örgü firmamız, uygun fiyatları ve ödeme kolaylığı ile de aldığı görevleri layıkıyla yerine getirmesini bilmiştir.

Yaptığımız ürünleri, kısa sürede teslim etmeye çalışmaktayız. Bu nedenle, ürünlerimizin teslimatında özenli çalışmanın yanı sıra hızlı çalışmaya da son derece gayret gösteriyoruz.

 

Güvenilir ve Kaliteli Hizmetler ile Ürün Memnuniyeti

Sitemizde detaylı bilgi mevcut olup dilerseniz daha önce yapmış olduğumuz uygulamalara da göz atabilirsiniz. Müşterilerine değer veren Ankara tel örgü şirketi faaliyet göstermiş olduğu günden itibaren, hiçbir şikayet almamıştır. Deneyimli ve güler yüzlü kadromuz, sizin fikirlerinize önem verdiğinden geri bildirimleriniz bizim için oldukça kıymetlidir.

Alışverişlerinizde bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz. Tercihinizden dolayı asla yanılmayacaksınız.