Gölbaşı Tel Örgü

 

Çift açılır kapı ve pencere sistemleri, farklı istenen modeller yapılmaktadır. Konfor ve ferahlık vermesi bakımından çift açılır sistemler yapılmaktadır. Bu kapı ve pencere sistemlerinin bahçe, teras ve balkonlarda fazlaca tercih edilmektedir.

Katlanır kapılar, iç mekanlarda konfor, ferahlık ve genişlik olarak fazlaca güzelleştirmektedir. Kapı sistemleri ayrıca üst seviyede sesle ısı yalıtımı sağlamaktadır. Kullanım açısından pratik olan bu sistemler, nitelikli personeller tarafından uygulanmaktadır.

Çift açılır kapılar , geniş bir alana açılması için tasarlanmıştır Bu sistemlerde kanatlar tam açık durumda görüntü bölünmez. Bu sistemde kanatlardan biri sola, diğer kanat ise sağa açılır.

Çift açılır kapı montajı ve tamir işlerinde yetkili firmayız. Tamirciniz olarak sizler için en doğru ve en kullanışlı sistemi kurmaya her zaman hazır bekliyoruz.

 

Otomatik Kapı

Otomotik kapıların farklı türleri bulunmaktadır. Otomatik kapılar yaklaşıldığında sizi algılayan bir sensör ile donatılmıştır. Sensörlerin hassaslık dereceleri ayarlanmaktadır.

Otomatik kapı sistemlerinin çalışması için elektrik olması gerekmektedir. Otomatik kapı sistemlerinde elektrik kesintisi durumunda ya da arıza olması durumunda manuel olarak çalışabilmesini sağlayan sistem bulunur.

Otomatik kapı depo gibi kişilerin ellerinin dolu olduğu giriş çıkış yaptıkları yerlerde de kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Uzaktan Kumandalı Kapı Kilidi

uzaktan kumandalı kapı, kapılardan yapılan geçişlerin kontrolü ve çok daha güvenilir yapılmasını sağlayan sistemdir. Uzaktan kumandalı kapı sisteminde kullanılan çeşitli model kilit türleri bulunmaktadır. Tutuş güçleri uzaktan kumandalı kapı kilitlerinde beş yüz ile bin beş yüz kilogram civarında değişiklik gösterir. Ahşap, demir, tahta, çelik veya metal tüm kapılarda kullanılabilen modelleri yer almaktadır.

 

Bariyer Kapı

bariyer kapı, otopark güvenliğinin sağlanması ve otoparklara giriş ve çıkış yapan aracın kontrollü şekilde ilerlemesi için kullanılan sistemlerdir. Bariyer kaplar oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Tercih edilen en popüler alanı ise siteler olmaktadır.

 

Jiletli Teller

Jiletli tel 0.50mm kalınlığındaki keskin bıçaklar ile uygulama yapılacak alanda yüksek derece güvenlik sağlamaktadır

Paslanma ve yıpranmaya karşı sıcak daldırma galvanizleme yapılır.

Yüksek güvenlik gerektiren durumlarda tel örgü ve duvar üzerine montaj yapıldığı gibi direklerin arasına yalnızca jiletli tel uygulaması da yapılabilir. ankara tel örgü şirketi için bizi yazılı olan telefonlarımızdan arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz

Kullanım alanları

Konut, site, depo, fabrika ve cezaevleri vb. yerlerde yüksek düzeyde güvenliğinin sağlanmasında kullanılmaktadır.

Yüksek koruma gerektiren alanlar için kullanılan jiletli tel sarman halde bulunmaktadır. Genellikle sınır bölgelerde helezonik jiletli tel kullanılır. İnsanların veya hayvanların bir bölgedeyken diğer bölgeye geçmemesini sağlamaktadır. Jiletli teller koruma sağlarlar fakat bunun yanında tehlikeli olması da vardır. Yaralanma bazı durumlarda ölümlere sebep olma durumu olmaktadır. Bu nedenle şehir içlerinde bu tarz jiletli tel kullanılması gerekmektedir. Şehir dışında kullanılması daha güvenli olmaktadır.

Helezonik jilet tel düz bir tel üzerinde helezonik bicimde sarılarak üretilir. Helezonik jiletli tellerin uç kısmında olan bıçaklar çok keskin olmaktadır. Bunlara zarar verilmezler. Makas ile kesilmeye çalışıldığında tel üzerinde bıçaklar engel olmaktadır.

Tellerden tırmanılmaya kalkıldığında büyük zarar görülecektir. Helezonik jiletli teller oldukça tehlikeli olmaktadır. Bu nedenle şehir içinde kullanmak hayvan ve insanlara zarar verebilmektedir. Helezonik jiletli tel köylerde tarla korumak için de kullanılır. Özellikle yabanilerin tahıl vb. şeylere zarar verilmemesi için bu tarz teller sık sık tercih edilmektedir. Bu yüzden ormanlık alanlarda bu tellere rastlamak olasıdır.

 

Helezonik Jiletli Tel Fiyatları

Helezonik jiletli tel kullanımı için belirli bir fiyat aralıkları olmamaktadır ve tellerin kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre fiyatta farklılık olmaktadır. Geniş alanlarda telleri kullanılacaksa fiyat da daha yüksektir. Helezonik jiletli tel boyları da fiyatta önemli olmaktadır.

Kaç cm yükseklik kullanılacaksa uzunluğunun da ne kadar olacağı fiyatı belirlemektedir. Helezonik jiletli tel kullanımını mümkün oldukça korunması gereken bölgede kullanılması tercih edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde yaralanma ve hatta ölümlere bile neden verebilir. Helezonik jiletli tel yüksek koruma alanları oluşturulmasına yardımcı olsa bile istemeden insanlara zarar verebilmektedir. Bu nedenler şehir içi kullanımları yerine insanlardan uzak yerlerde kullanmak daha iyi olacaktır. Ankara Gölbaşı tel örgü firması olarak helezonik jiletli tel isteğe göre istenen ölçülerde özel olarak üretebilmekteyiz.