Kahramankazan Tel Örgü

Kurulduğu günden beri piyasada adından sıklıkla bahsedilen Ankara tel örgü firması Doğsan Tel, sunduğu kaliteli işler, uygun fiyatlar ve dayanıklı ürünlerle alanında uzman markalaşmış tek firmadır.

Bu büyük ve deneyimli ekip sizlere ev ve iş yerlerinizde uygulamak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Doğsan Tel firması bünyesinde, panel çit, beton direk, tel örgü ve otomatik kapı gibi çeşitli sistemler üretilmekte ve uygulanmaktadır.

 

Neden Doğsan Tel?

İşinde deneyimli bir ekiple çalışan Ankara tel örgü şirketi Doğsan Tel, sizlere sadece en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmakla kalmıyor aynı zamanda bu ürünlerin satış sonrası ücretsiz desteğini de sağlıyor. Sizler için istediğiniz sistemin kurulacağı alana kendi deneyimli takım arkadaşlarımızı yolluyor ve istediğiniz alanın ölçülerini sizin için alıyoruz. Daha sonra istediğiniz ürünlerin montaj ve bakımını da sizler için sağlıyoruz.

Firmamızda geniş bir ürün çeşitliliği bulunduğu için size en uygun tel, direk, panel ve kapı sistemlerini seçmeniz mümkündür. Hem ekonomik hem dayanıklı olan ürünlerimizin montajını sizlere sunduktan sonra ilgili takım arkadaşlarımız her türlü satış sonrası desteği de sağlamaktadır. Siz de kendinize uygun fiyatlı ve kaliteli tel örgü ve çit sistemleri arıyorsanız bizlere en yakın firmamızı ziyaret ederek veya telefonla ulaşabilirsiniz.

 

Otomatik Kapı Nedir?

Birbirinden farklı çeşidi olan ve alışveriş merkezleri, özel konutlar, spor kompleksleri, okullar, otoparklar gibi pek çok alanda kullanılan otomotik kapı sistemleri günden güne gelişen teknoloji ile birlikte yaygınlaşmaya devam etmektedir. Üst düzey güvenlik ve performans sunması sebebiyle otomatik kapılar hemen her yerde tercih edilmektedir.

Otomatik kapılar istenilen boyut ve şekilde üretilebilmektedir. Firmamızca kişiye özel farklı otomatik kapı tasarımları yapmaktayız. Sizlerin isteklerine kulak verip sizlere en uygun otomatik kapı çözümlerini sunmaktayız. Mükemmel bir mağaza deneyimi yaşamanız için sizleri en yakın şubemize beklemekteyiz.

 

Kumandalı Kapı Nedir?

Özellikle fabrikalarda oldukça sık kullanılan kumandalı kapı sistemleri hem kullanımının kolay olması hem de sağladığı yüksek güvenlik sebebi ile tercih edilen sistemlerimizdendir. Konutlarda, otoparklarda, park ve bahçelerde de kullanılabilen kumandalı kapı sistemleri istenilen malzemeyle üretilebilmektedir. Metal, ahşap ve beton olabilen kumandalı kapılar istediğiniz şekil ve boyuta uygun olarak firmamızda üretilmektedir.

 

Çift Açılır Kapı Nedir?

Özellikle Fransız balkonlarda kullanılan bir ürün olan çift açılır kapı sistemleri, alttan ve üstten açılabilen mekanın havalandırılması için uygun olan ekonomik ve estetik kapı sistemleridir. Klasik kapı kanadına eklenen çift yöne açılım sağlayan bir aksesuar ile ev ve iş yerlerinizde çift yöne açılabilen ve son derece şık görünen kapılara sahip olabilirsiniz.

Çift açılır kapılar istenilen renk ve desende üretilebilmektedir. Oldukça modern olan çift açılır kapı modellerimize en yakın firmamıza uğrayarak göz atabilir ve çift açılır kapılar ile ilgili daha fazla bilgiyi uzman takım elemanlarımızından edinebilirsiniz.

 

Bariyer Kapı Nedir?

Otoparklarda ve sitelerde güvenlik amacıyla sıklıkla kullanılan bariyer kapı sistemleri farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Bariyer kapılarda kol uzunluğu kullanılacak alana göre belirlenebilmektedir. Güvenlik sensörü olan bariyer kapı sistemleri özellikle giriş çıkışın sık yapıldığı alanlarda güvenlik için kullanılmaktadır. Bariyer kapıların kullanım alanı her geçen gün artmaktadır.

 

Jiletli Tel Nedir?

Askeri alanlar, havaalanları, özel güvenlik bölgeleri, özel konutlar gibi güvenlik isteyen pek çok alanda kullanılan jiletli tel sistemleri caydırıcı özelliği sebebi ile dikkat çekmektedir. Dışarıdan girişin serbest olmadığı her tür alanda kullanılabilen jiletli tel uygulamalarında fiyat, kullanılacak tele ve çevrilecek alanın boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple kendinize özel jiletli tel fiyatları için sizleri en yakın şubemize beklemekteyiz.

 

Helezonik Jiletli Tel Nedir?

Sarmal olarak üretilen helezonik jiletli tel sistemleri jiletli tele göre daha yüksek seviyede güvenlik isteyen alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle ülke sınırlarında, askeri alanlarda ve yüksek güvenlik önlemlerinin alınması gereken alanlarda kullanılan helezonik jiletli tel sistemlerinde fiyat, istenilen boyuta ve kullanılacak telin cinsine göre değişmektedir.

Sizlere en uygun ürünü sunabilmemiz için sizleri en yakın şubemize beklemekteyiz. Şubelerimizde ürettiğimiz tüm ürünlerimizi fiziksel olarak inceleyebilir ve ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. İşinde uzman ekibimize telefonla ulaşarak da ürettiğimiz ürünler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.