Çim Çit

Çim çit uygulaması; güvenlik amaçlı olup kafe, restoran, yol kenarları, park, bahçe ve peyzajda kullanılan tüm alanlara şık ve ferah bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Suni çimden üretilen çim çit ürünlerimizi kullanarak iç ve dış mekanlarda şık dekoratif çit parçaları oluşturabilirsiniz. Çim çit hizmetimiz müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Çim Çit Kısa Bilgi

Çimen görünümlü sentetik iplerden oluşan ve ipek perde üzerine kaplanmış kaplamalı üründür. Genellikle yeşil olarak kullanılmasına rağmen isteğe göre renklendirilebilen bir üründür. Farklı bir peyzaj projeniz var ise satın alma işlemi için istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Yeşile can attığımız bu günlerde, tel örgü olan yerlerde çim görünümünü elde etmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çim Çit Nedir?

Paslanmaz çelik telden yapılmış çim çit, özel bir PVC malzemedir. Yangına dayanıklılık, solmaya karşı direnç, yaşlanma direnci ve sıçrama direnci işlevlerine sahiptir. Gerektiği kadar temizlenebilir ve boyaya yapışmaz. Destek elemanı olmayan kısımda panel ile birlikte kullanılmasına rağmen duvar yüzeyi ile kolon arasında kalan tel örgü de destek elemanı olarak kullanılabilir. Çim çit yıkanabilir ve boyaya dayanıklıdır. İstenilen ölçü ve ölçülere göre montajı yapılabilir. Çim çitleri kullanarak çeşitli binaların dış duvarlarını ve duvarlarını çim ile kaplayabilirsiniz.

Duvara monte edilen panele çim veya ot ayıklama taşları yerleştirilerek duvar dekorasyon işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok yenilik hayatımıza girmeye başladı. Özellikle yapı yapılarına baktığımızda birçok göz alıcı yeniliği görmek mümkün. Çoğumuz son zamanlarda sıkça gördüğümüz enfes ürünlerin isimlerini bilmiyoruz.

Çim Çit Hangi Alanlarda Kullanılır?

Doğal çim görünümüne sahip olduğundan spor sahalarında, oyun alanlarında, bahçelerde, havuz çevrelerinde, kafeterya ve restoranlarda, bahçelerde, teraslarda, mekan ve villalarda, yol kenarlarında ve duvarlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yeşil ve ferah bir görünüm oluşturmanın yanı sıra aynı zamanda dayanıklı olup, firmayı yeşil alanların bakım maliyetlerinden kurtarmaktadır. Suni çimden yapıldığı için yapısı ilk günkü gibi uzun süre değişmeden kalır. Paslanmaz çelikten yapılmış özel PVC malzemeden yapılmış çim çit.

Şantiye ve bina bahçeleri, teras korkulukları, bina dış cepheleri, hobi bahçeleri, iç dekorasyon, kafeler, yapılacak bağımsız alanlar, havuz başı inşaat projeleri ve çim çitlerin kullanımı kolaydır. Bu ürünü özellikle çim gibi görünmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Ürün dayanıklıdır ve etkileyici bir görünüme sahiptir.

Çim Çit Hakkında

Çim çitler dekoratif amaçlı kullanılmaktadır ve günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır; güneş ışığına ve ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır. Aslında panel çite uygulayabilir ve doğal bir görünüm sunmak için her yerde kullanabilirsiniz. Yağmur, güneş, rüzgar ve her türlü hava koşulunu sorunsuz bir şekilde önlemek için bu ürünü 4 mevsim kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün alev aldığında yanması kolay olmadığından ürünün uygulama yelpazesi genişletilebilir.

Bir Binayı Çim Çitler İle Nasıl Koruruz?

Binanın çevresini dış etkenlerden korumak için çim çitler kullanabilirsiniz. O nasıl olacak peki? Sıkı dokunmuş bir ürün olduğu için kedi ve köpeklerin içeri girmesini engelleyebilir. Etrafınızı görmekten rahatsızlık duyuyorsanız, bu durumu önlemek için bu ürünü kullanabilirsiniz. Doğsantel olarak daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göz küresi zevki denen bir şey var. Doğaya, güzel manzaraya veya mimari yapıya baktığınızda hoşunuza gidiyor mu? Kelimenin tam anlamıyla, ruhunuzun derinliklerine gider. Çevreniz çok kaotik ve kaotik ise, iç huzursuz sesinizi mutlaka duyacaksınız. Sitenizin bahçesinin yemyeşil yeşilliklerle çevrili olduğunu hayal edin. Sizi rahatlatıyorsa ve bahçenize bakarken dikkatinizi çekiyorsa bu en büyük mutluluk olmalı. Çim çit, anlattığım işlevlere uyuyor.

Günümüzde Çim Çit Kullanımı

Günümüzde çim çitlerin kullanımı çok yaygın hale geldi ve bazı şehirler çöp kutularını kapatmak için çim çitleri bile kullanmaya başladı. Bu malzeme sadece duvarları değil, yer altı geçidinin içini de kaplar. Bahçeniz varsa veya bir inşaat projesi uyguluyorsanız bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Yeni projeler yeni ürünler getiriyor.

Çim çit paslanmayan ve birçok testten geçmiş galvanizli demir telden yapılmıştır. Sıradan çıplak tel ile karşılaştırıldığında sadece görsel efekt sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek güvenlik sağlar. Çim çit üreten birçok firma var, ancak çok az firma işi doğru bir şekilde yapabiliyor. Bir ürünü bir kez satın almak ve kalıcı olmasını istiyorsanız, bizim hizmet anlayışımız Doğsantel olarak tam size göredir.