Jiletli Tel

Dikenli tel, esasen konumları bölmek için kullanılan bir araçtır. Üretim olarak bir kabloya benzemekle birlikte dış yüzeyi plastik ve diğer iletken olmayan malzemelerle kaplı değildir. Dikenli tel, iki ayrı düz çelik telin birlikte bükülmesiyle güçlendirilir. Dikenli tel, ek telin bu çift telli tel üzerine düzenli aralıklarla sarılması ve bükülmesiyle oluşan keskin çıkıntılarla karakterize edilir. Savunma, koruma, belirli bir arazi parçasının sınırının belirlenmesi vb. Kullanılır.

Bu mahaldeki tehlikeli unsurun gücüne bağlı olarak, kullanım amacına göre farklı yapılarda dikenli tel daha tehlikeli, daha zararlı veya öldürücü olabilir.

Dikenli tel, tarlada veya bahçede geçişi önlemek için kullanılan sivri galvanizli demir tellerdir. Galvaniz yüzey üzerine PVC kaplama dayanıklı hale getirebilir. Tel tenis topları genellikle 250 metre uzunluğundadır. Dikenli tel, iletken olmayan malzemelerden (kablolar gibi) yapılmış bir tel sistemidir, ancak ihtiyaç olmadığı sürece, dikenli vidalar malzemenin sertliğini kullanarak güvenliği artırabilir.

 

Jiletli Tel Örgü Nedir?

Jiletli tel, günümüzün en popüler yüksek caydırıcı güvenlik önlemlerinden biridir. Dikenli telin bile yeterli olmadığı daha tehlikeli alanlarda kullanılan jiletli tel sadece kesmeyecektir. Jilet kordonu özel alana girmeye çalışan kişiye bağlanır.

Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan tıraş bıçağı kordonu, insanların içeri girmesini engelleme işlevine sahiptir. Bu şekilde insanlar suç işlemeyecek. Bu güvenlik önlemleri arasında tıraş makinesinin kordonu kullanım alanına göre en iyisidir. Düz-spiral ve düz (düzlem) olmak üzere 2 büküm çizgisine sahiptir. Üretim ölçüleri 30, 45, 60, 90 cm olup montajlıdır. Firmamızda galvaniz veya paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmektedir.

Aslında telli sistemler arasında farklılıklar vardır. Bunlar jiletli tel, dikenli tel gibi örnekler olabilir. Ancak daha öznel bir alan olan çok fazla dikenli tel çeşidi yoktur. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli şey, diken sayısı, dikenlerin sıklığı veya montaj sırasında yapılan hatalardır.

 

Jiletli Tel Neden Tercih Edilmektedir?

Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan tıraş bıçağı kordonu, insanların içeri girmesini engelleme işlevine sahiptir. Bu şekilde insanlar suç işlemeyecek. Bu güvenlik önlemleri arasında tıraş makinesinin kordonu kullanım alanına göre en iyisidir. Düz-spiral ve düz (düzlem) olmak üzere 2 büküm çizgisine sahiptir. Üretim ölçüleri 30, 45, 60, 90 cm olup montajlıdır. Galvaniz veya paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmektedir.

Yani jilet hattını gören kişi, işlemek istediği suçu işleyemeyecek ve suçundan çıkacaktır. Bu nedenle, jilet telinin yaralanma gibi bir niyeti veya amacı yoktur. Sadece caydırıcı etkisi vardır. Güvenlik korumasına ihtiyaç duyan alanlar da onları ilk tercih yapar.

Bu durumu önlemek için klasik dikenli tel ve çit ürünlerinde dikenli tel kullanılması geçişi neredeyse tamamen engellemektedir. Firmamız kalite olarak uzun hizmet ömrü nedeniyle bugün bile yüzlerce alanda kullanılmaktadır.

 

Jiletli Tel Kullanım Alanları Nerelerdir?

Güvenlik korumasına ihtiyaç duyan yerleşim alanları (villalar, şantiyeler, bungalovlar)

Havalimanı

Liman

Askeri organizasyon

Endüstriyel alan

Enerji üretim alanı

Ulusal sınır

Yüksek korumaya ihtiyaç duyan cezaevleri

 

Helezon Jileti Nedir?

Jiletli hat sisteminin hammaddesi galvanizli, 430 yüksek kalite paslanmaz çelik ve 304 kalite paslanmaz çeliktir. 45, 60 ve 90 cm yüksekliklerde kurulabilir. 0.5 mm inceliğinde jilet saçına ve keskin uca sahiptir. Ark şeklinde açılır ve giriş ve çıkış boruları şeklinde çok yer kaplayarak güvenliği artırır.

 

Düz Hat Jiletli Tel Nedir?

Düzlemsel jiletli tel ham maddesi Galvaniz, 430 Kalite paslanmaz,304 Kalite paslanmaz olmak üzere 3 çeşit imalatı vardır.45,60,90 cm yüksekliklere montajı yapılır.0,5 mm incelikteki jilet saçına ve keskin uçlara sahiptir. Düzlemsel jiletli telin görüntüsü helezonun görüntüsüne göre daha estetiktir ama güvenlik açısından ikisi de en iyisidir. Görüntü açışından düzlemsel tel daha çok tercih edilse de helezonun da pek bir farkı yoktur aynı amaca hizmet veriyor.

 

Jiletli Tel Fiyatları Nedir?

Jiletli telin fiyatını almak oldukça basit ve fiyatı da oldukça uygun. Kır evinin duvarına, evde bahçeye, sitenizde, villada veya fabrika gibi bir üretim yerine monte edilsin, kullanım alanına göre değişiklik göstermekte ve bol kullanım alanı nedeniyle çok sayıda bulunmaktadır. talep. Tıraş bıçağı fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterse de biraz yükselebilir. Bu traş makinesi kordonlarının elde edilmesi kolaydır.