Panel Çit Çeşitleri

Panel çit, diğer çit ürünlerine oranla daha dayanıklı ve daha maliyetsiz bir çit ürünüdür. Yapımı sırasında üzerinde büküm işleminin gerçekleştirilmesi sayesinde darbelere karşı dayanıklılığı artmaktadır. Montaj işlemleri çok hızlı ve kolay biçimde olmasının yanı sıra hiçbir şekilde bakım görmese bile uzun yıllar iş görmeye devam edebilir. Hatta eski çit paneller sökülüp başka bir yere tekrardan monte edilebilmektedir. Panel çitin standart rengi yeşildir. Rengi doğa ile uyumunu sağlamaktadır.

Panel çiti kullanmak isteyenler betonarme çit kullanmak istemeyen fakat aynı zamanda bahçesi ile dışarısı arasına bir sınır koymak isteyenler olabilir. Panel çit kullanıldığında bahçeniz daha güvenli hale gelir. Standart yapısı yeşil olduğunda bahçenizdeki çimlerinizle veya ağaçlarınızla uyumlu gözükürler.

Panel çitler çevreleme, sınırlama, güvenlik gibi işleri görürken şık yapılarıyla çevrenize dekor olarak da şık bir hava katarlar.

 

Single Panelli Çit

Standart panelli çit, yukarda bahsettiğimiz basit yeşil çitlerdir. Dayankılıdırlar. İsteğer bağlı olarak farklı renklerde üretim mevcuttur. Rengi ve boyası önemli olmaksızın uzun yıllar bakım istememektedir. Bu panel çit direk zemine sabitlenir.

 

Çift Panelli Çit

En çok kullanılan çit çeşitlerindendir sınırı ve güvenlik algısını daha kesin göstermektedir. Çift panelli çitin genişliği standart olup 250 cm’dir. Yükseklik özellikleri ise 50, 75, 100, 120, 150, 200 cm boyunda çeşitleri olup istediğinizi seçebilirsiniz. Panel çitin standart çitlerden farklı dayanıklılık özellikliğinin daha yüksek olmasıdır. Çift panelli çite dayanıklılık veren özelliği çite belli oranda daha fazla büküm atılmasıdır. İsteğe bağlı olarak kalınlık ve renk değiştirme imkanı müşterilere tanınmaktadır.

 

Yarasa Panel Çit

Panel çit desenlerinin üstüne yarasa desenlerinin eklenmesi ile oluşturulmuş panel çittir. Bahçeye daha farklı bir estetik hava katmaktadır. Yarasa panel çitlerde her türlü koşula dayanıklı ve ekonomiktirler. Yapıldıkları çit malzemesi aynı olduğundan ötürü yarasa çitlerde diğer çit türleri gibi herhangi bir bakım istememektedir.

Yarasa çit türü daha çok villa, apartman ve iş yerlerinin çevresine yaptırılmaktadır. Yarasa şeklinde olan demir kısım aynı zamanda çok keskin olduğundan yarasa panel çit aynı zamanda jiletli panel çit işlevi de görmektedir. Bu yüzden güvenlik seviyesi üst düzeydedir.

 

Double Panel Çit

Bu çit türü galvenizden yapılmaktadır. Aynı zamanda toz boya kaplıdır ve aliminyum ve dekür profillerce desteklenmişlerdir. Bu yüzden dayanıklılık seviyeleri çok yüksektir. Aynı zamanda da çok güvenliklidir ve dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlar. Ham maddesi -60 ve +60 dereceye kadar dayanıklı bir maddedir.

Isınması yada soğuması durumunda renginde bir değişim olmaz. Asla yanması gibi bir durum söz konusu değildir.

Kullanılabilecek alanlar park, yol kenarı, sanayi bölgesi, site, villa, bahçe gibi alanlardır.

 

King Razor Panelli Çit

Üzerinde kullanılan teller single panelli çite göre daha kalınlardır. Yatay olarak üzerine eklenen tellerin her birisi çifttir. Dayanıklılık oranları çok daha yüksektir. Aynı zamanda ekonomik olarak çok maliyetsizdirler. Herhangi bir bakım masrafları yoktur. Montaj yapılırken akıllı vidalar, klips, kapak ve direk kullanılır. Direk toprağa yapılan montajlarda çukurlar açılır ve çukurun içine beton dökülerek montaj işlemine başlanır.

Diğer panel çitlerden tek eksik yanı istenildiği gibi takılıp çıkartılamamalarıdır. King razor panelli bir çitiniz varsa ve yerini değiştirmek isterseniz kesinlikle profesyonel bir destek almanız gereklidir. Kendinize veya çitinize zarar verme ihtimaliniz yüksektir.

 

Yüksek Güvenlikli Çitler

Yüksek güvenlikli çitlerin amaçları dışarıdan gelen her türlü müdahaleyi engellemek ve caydırma amaçlı kullanılmaktır. Yüksek güvenlikli çitlerin demirleri çok kalın ve daha sık monte edilmiştir. Güvenliğin en üst seviyelerde olması gereken yerlerde kullanılırlar. Hızlı tren garları, askeri bölgeler, petrol rafinerileri, maden ocakları, konsolosluklar gibi önemli yerler kullanım alanlarıdır.

 

Demfor Panelli Çitler

Darbelere karşı dayanıklıdır. Şık görünümü ile bakanları etkiler ve güçlü gözükür. Bunların yanında güvenlik ihtiyaçlarınıda layığı ile yerine getirmekte zorlanacak bir panel çit değildir. Müşterilerden farklı tasarım isteyenlere önerilebilirler. Hızlıca monte edilebilirler. Aynı zamanda diğer standart panel çitler gibi uzun ömürlüdürler. Bu kadar kolaylığı sağlayan demfor panelli çiftler bir çok müşteri tarafından tercih edilmişlerdir.

 

Panelli Çit Kapılar

Her türlü çitin devamı olarak aynı panelde ve renkte çit kapılar yapılabilirler. Kolay montajları, ekonomik ve uzun ömürlü olmaları artılarıdır.

 

Panel çit, kamu alanlarının ya da özel mülklerin sınırlarını belirlemek amacı ile kullanıldığı gibi güvenliğin sağlanması açısından da çok tercih edilmektedir. Hastaneler, askeri bölgeler, bahçeler ve okulların güvenliği sağlamak en ideal olan panel çittir. Firmamızın kaliteli ve şık üretimleri ile lük konutların, villaların ve sitelerin güvenliği sağlayarak aynı zamanda şık bir görsellik sergileyebilirsiniz. Genellikle yeşil renk olan ve daldırma galvaniz tellerin puntolarla kafes şeklinde kaynatılarak ürettiğimiz panel çitler kalitesi ile her zaman ön plandadır. Müşterilerimizin zevkine göre dilediğiniz renklerde de üretim yapmaktayız. Uzun ömürlü olan ürünlerimiz boya ve bakım gerektirmemektedir. Kullandığınız her alanda farkını ortaya koyacak ve şık bir görünüm sağlayacaktır.

Panel çit direk zemine sabitlenerek kullanıldığı gibi duvarların üzerine de uygulanmaktadır. En çok tercih edilen alanlar içinde voleybol sahaları, tenis kortları, basketbol sahaları, özel villalar, modern yapılar ve tüm spor kompleksleri yer almaktadır. Firmamız panel çit ve diğer hizmetleri ile ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Yıllardır uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra müşterilerimize birçok ödeme seçenekleri sunarak gereken kolaylıkları da sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve prensiplerimizden ödün vermiyor, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Amacımız müşterilerimizle sürekli çalışmaktır. Biz amacımıza ulaştık, sizde firmamızın hizmetlerinden yararlanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, dilerseniz uygun fiyatlarla tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.