Ostim Tel Örgü Tel Örgü

Genellikle bahçe ve bina güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca boş arazileri, hava alanlarının güvenliği için de tercih edilmektedir. Boru direk uygulamaları eğri ve düz boyunlu olmak üzere iki çeşittir.

İşi yaptıracak olan müşterinin zevkine ve kaplanacak alanın özelliklerine göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu çitler çok amaçlı kullanım özelliğine sahiptir. Eğer müşteri arzu ederse antipas, antipas ve yağlı boya ya da polyester kaplı olmak üzere hazırlanabilir.

Boru direklere isteklere göre kavis yani bükülme özelliği verilebilmektedir. Boru direk uygulamaları, uzun ömürlü, ekonomik, emniyetli ve şık bir görünüme sahiptir. Kolay uygulama alanına sahip oluşu, kötü hava koşullarına dayanıklı oluşu tercih edilmesindeki önemli nedenlerden biridir. Boru direkler tel örgüleri sabitlemek için kullanılır.

 

Dekor Çim

Açık alanlarınızın ve peyzaj düzenlemelerinizin vazgeçilmez ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan dekor çimler vardır. Dekor çim, mimari açıdan ve doğal bir görüntü kazandırmak istediğiniz ortama yani evinize, iş yerinize, kafenize, bahçenize uygulanabilir. Modern bir çit sistemidir.

Tamamen doğal bir çime benzer ve rengi solmayacak şekilde üretilmektedir. Sıcak daldırma galvaniz üzeri PVC ve UV korumalı tellere işlem yapılarak üretilmiştir. Alev almayan ve dört mevsim rengi solmayan özelliği vardır.

Çevre düzenleme konusunda birçok duvara uygulanmaktadır. Hem güvenlik açısından hem de estetik açıdan müşterilerimizin beğenerek tercih ettiği bir üründür. Montaj işlemleri müşterilerin arzu ettiği ve uygun olan her duvara uygulanabilmektedir. Em bahçe işleriyle uğraşacaksınız hem de güvenliği elden bırakmayacaksınız. Dekor çim tüm bu problemlere cevap veren bir uygulamadır.

 

Çim Çit

Çim çit uygulamaları da dayanıklı ve sağlam yapısı ile günümüzde oldukça sık tercih edilen bir çim çit türüdür. Suni çimden üretilen çim çit ürünlerimiz, birçok iç ve dış mekânın dekoratif anlamda yapılara farklı bir güzellik katmaktadır.

Paslanmaz tel üzerine PVC malzeme ile uygulanmaktadır. Çim çit, “Çim ve çit” kelimesinin bir araya gelerek oluşturduğu uygulamalara verilen isimdir. Yapısı çok sağlamdır. Yanmaz, solmaz, dökülmez ve bozulmaz özelliklere sahip olan bir yapısı vardır.

Spor sahalarında, teraslarda, oyu parklarında, havuz çevreleri, kafeterya ve restoranların bahçe kısımlarında, site ve villaların çevre düzenlemelerinde sıkça kullanılmaktadır.

Çim çit, özellikle dış mekanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilen bir üründür.

Mevcut bir tel örgü sisteminden farklı olarak, duvar yüzeyine, direk aralarına uygulanabileceği gibi; herhangi bir destekleyici unsurun olmadığı alanlarda da panel olarak uygulanabilmektedir.

 

Raylı Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemlerinin otomasyonunu ve mekanik kısmını müşterinin tercihine göre ayarlayabilmektedir. Sürgülü çeşitli kalınlıklarda profil çerçeveden kasa yapılarak içerisine raylı panel çit, sac, delikli sac veya profil kaynatılarak yapılır.

Yapılacak olan mekânın durumuna göre kapıların boyutları daha geniş ve kalın profillerden yapılabilir. Kasa üzerine panel çit kaynatıldıktan sonra, üzerine antipas ve boya uygulanmaktadır. Kapılar üzerine, boyutu uygun olursa elektrostatik fırın boya işlemi de yapılmaktadır. Kayar, raylı kapı olarak isimlendirilir. Ayrıca uçar kapı olarak da isimlendirilmektedir.

 

Uçar Kapı Sistemleri

Ray kullanılmadan yani zemine hiç temas etmeden açılıp kapanan bu tür kapılara uçar kapı ismi verilmektedir. Raylı kapı sistemleri içerisinde de ismi geçmektedir. Uçar kapı sistemleri son derece estetiktir ve her zemine kolayca uygulanabilmektedir.

Bu kapılar bahçe girişlerinde, apartman, site ve otopark girişlerinde, güvenlik veya bazı memurların olduğu bazı devlet kurumlarının girişlerinde kullanılabilir. Ayrıca fabrikalarda, depo alanlarında, kapalı oto park alanlarında özellikle tercih edilen bir sistemdir.

 

Ankara Tel Örgü Firması (Ankara Tel Örgü Şirketi)

Yukarıda bahsettiğimiz ürünleri yılların birikimi ve tecrübesi ile müşterilerine sunan Ankara Tel Örgü Şirketi uzman ekipleriyle 24 saat yanınızda olacaktır.

Her türlü çit işlemlerinde yardımınıza koşacaktır. Ankara Tel Örgü Firması özellikle şu misyonu benimsemiştir: “Ürün tesliminden sonra da müşterileriyle olan iletişim devam edecektir.” Ürün satışını yaptıktan sonra müşteriyle ilgilenmemek, firmamızın hiç benimsemediği bir durumdur.

Ankara Tel Örgü Şirketi, her türlü problem için müşterinin her an arayabileceği yakınlıktadır. Sahasında uzman çalışanlar, güvenilir ve müşteri keyfiyeti, arzu ve isteklerini ön plana alan, yani müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Ankara Tel Örgü Şirketi, hizmet vermeye devam etmektedir.