Dekor Çim

Peyzaj ve dekorasyonda öne çıkan dekoratif çim çit sistemi sadece ferah ve doğal bir yeşillendirme etkisi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çim görünümüne de sahiptir. Dekoratif ve doğal görünümünün yanı sıra bakım gerektirmez ve her mevsim kullanılan dekoratif çimlerin temizlenmesi ve taşınması kolaydır. Sizin için birçok dekor çim hizmeti vermekteyiz.

Dekor Çimin Avantajları Nelerdir?

Çok ekonomik.

Doğal ve estetik bir görünüme sahiptir, aynı zamanda modern ve dekoratiftir.

Solmayan bir renge sahiptir ve doğal çimi uzun yıllar koruyabilir.

Çime ihtiyaç duyulduğunda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Pratik, temizlemesi ve bakımı kolaydır.

En zor iklim şartlarında dahi kullanıma dayanıklı olduğu için dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Doğal çimlenmeye göre daha ucuz ve daha düşük maliyetlidir. Sulama ve bakım maliyeti yok.

Yüksek sıcaklık ve soğuk dayanım.

Yanmaz, sıçramaya dayanıklı, güvenli ve sağlıklıdır.

 

Dekor Çim Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif çim çit birçok alanda kullanılabilen dekoratif bir uygulamadır ve UV koruma fonksiyonu 0 olduğu için rengini uzun yıllar koruyabilir. Günümüzde pratik olarak evlerde ve işyerlerinde, özellikle park ve bahçelerde ve çim ihtiyacı olan yerlerde kullanılmaktadır.

Daire içinde

Parklarda, bahçelerde ve kamelyada

Havuz çemberinde

Kafe Restoranda

Şantiyede Balkonda ve terasta duvarda

Villa karayoluyla -Spor mekanları

Çatı kaplama

Dış cephe boyası

 

Dekor Çim Çit Kaplama Nedir?

Herbisit uygulaması beton veya demir görünümünden sıkılanlara mekanı çim gibi göstererek doğal bir görünüm sağlar, böylece mekanı soğuk ve klasik görünümden korur. Kısa sürede kurulacak yerin boyutunu belirlemek ve montajı için uygun ekipman kullanın. Yangına ve sıçramaya dayanıklı olduğu için dört mevsim güvenle kullanılabilir. Dekoratif çim çit örtüsü gerektiğinde çıkarılabilir veya başka bir yere monte edilebilir. Sıradan çim ile karşılaştırıldığında dekoratif çim çok ekonomik, bakımı pratiktir. İlk kullanım günündeki renk ve kalite 5 yıla kadar çıktığı için rahat bir ortam isteyenlerin tercihidir.

 

Çim Çit Nedir?

İstenilen yükseklikte kurulan çim çit, ihtiyaca göre her yere uygulanabilen modern bir çit sistemidir. Bahçe, kafeterya, restoran, ev ve işyerlerinde yem, galvanizli paslanmaz çelik tel üzerine PVC kaplama uygulanarak yapılan yeşil görünümlü bir sistemdir. Metal gibi görünmeyen çim çit sistemleri yanmaz özellikte olup rengini kaybetmez. İç ve dış mekan kullanımına uygun olarak 10 metre uzunluğa kadar sarılabilir. Dış mekanlar başta olmak üzere tüm iklim koşullarına uygun olup, yüksek sıcaklıklara ve soğuğa dayanıklıdır. İlk günkü rengini ve kalitesini kaybetmeden dört mevsim kullanılır.

Dekoratif çim duvar, demir ve doğal çim görünümünden tamamen farklıdır, mekana şıklık ve değer katan bir uygulamadır. Dekoratif çim duvarlar çeşitli şekillerde yeşil huzur sağlar ve çok yaygın kullanılan bir saha ve sık kullanılan bir sistemdir. Özellikle yüzme havuzlarında, kafelerde, otel kenarlarında ve restoranlarda. Her mevsim yeşil kalabilir ve doğal duvar görünümüne sahiptir. 40×40 ızgara ölçüsü ile iç mekanı tamamen kaplayarak özel bir ortam yaratır. 0 UV korumasına sahiptir, bu nedenle rengini 5 yıl açık havada tutabilir. Daha uzun iç mekan ömrü.

 

Dekor Çim Özellikleri Nelerdir?

Özel PVS’den yapılmıştır ve ultraviyole ışınlarına karşı koruma seviyesi 0’dır.

Galvaniz ve PYC kaplı teller tel gibi değildir.

Gerekli boyuttaki herhangi bir ürün için uygundur.

Isıya ve soğuğa dayanıklı, yanıcı değildir. Her rulo 10 metredir.

Her talebe birden fazla renkte cevap verir. Doğal çim ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir.

Bakımı ve temizliği kolay ve montaj süresi kısadır.

Tel 1.5 mm çift sarımlı ve 3 mm kalınlığında sıcak daldırma galvaniz. Kuşgözü 40×40 mm boyutlarındadır ve içini göstermez.

Yükseklik 50-200 cm arasındadır.

İstenilen yükseklikte boşluklar için uygundur.

Solmaz, yanıcı değildir ve taşmaz.

Dört mevsim kullanılır.

Dayanıklı 5 yıl.

Boya leke bırakmadan yıkanabilir.

Destekleyici eleman gerekmediğinden panel olarak da kullanılabilir.

 

Spor Alanında Dekor Çim Kullanımı

Mevcut çimi ince bir tabaka halinde patlatmak için bir kumlama makinesi kullanılmalıdır. Kullanılan kum elenmiş ve tuzsuz olmalıdır. Kaba kum kayabilir ve oyunculara zarar verebilir. Doğal çim görünümünün gerekli olduğu her yere uygulanan ekonomik, kaliteli ve güvenilir bir uygulamadır. Günümüzde birçok yerde havayı değiştiren görsel ve kullanışlı bir uygulamadır. En güzel çimenli alanı yaratmak için koyu yeşilin ekonomik faydaları ve pratikliği onu ilk tercih haline getiriyor.