Nallıhan Tel Örgü

Firma her zaman en iyi hizmet ve en mutlu müşteri üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Bunu en kaliteli ve doğru hizmet ile sağlamaktadır. Doğru hizmetin sunulması ile en üst noktada müşteri hizmeti sağlanıyor olacaktır. Mutlu müşteri firma adına istenen olumlu geri dönüşleri sağlamaktadır. Tüm hizmetlerinde en iyi olma çabası daima devam etmektedir. Doğsan ankara tel örgü şirketi olarak tüm hizmetlerini web sitesi üzerinden sergilemektedir. Bu alan müşteriler için en açıklayıcı ve bilgi verici alandır. Görsel anlamda hizmetleri incelemek mümkündür.

Firma olarak uzun yıllar sektör deneyimi kazanılmıştır. Bu deneyim uzman personel ile birleşince kusursuz hizmet kaçınılmaz olmaktadır. En iyi çift açılır kapı hizmetini sunmak adına tüm çalışmalar yapılmaktadır. Sektörde uzun yıllardır lider konumunda yer alan Doğsan her gün kendisini yenilemektedir. Gelişimin sürekli olması hizmetlerine doğrudan etki etmektedir. Ankara bölgesinde kumandalı kapı hizmeti ile fark yaratmaktadır. Hizmet kalitesi ince bir çizgi ile takip edilmektedir. Hizmetin başından sonuna sorumluluk sahibi olan bir firmadır.

Firma sunduğu otomotik kapı hizmeti ile konfor alanını da düşünmektedir. Hizmetler her açıdan müşteri odaklı çalışmaktadır. Tüm hizmetler teknoloji ile en iyi şekilde harmanlanmış durumdadır. Günü kurtarmak yerine uzun yıllar kalıcı olarak kullanılacak hizmetler sağlanmaktadır. En iyi örnekleri bariyer kapı hizmetinde müşteriye sunulmaktadır. Firma tamamlanan tüm hizmetler sonrasında müşteri yorumlarını dikkate almaktadır. Bu yorumlar firma hizmet stratejisine yön veren etkiler olmaktadır. Titizlik her aşamada kendisini göstermektedir.

 

Hizmet Aşamaları

Doğsan yılların verdiği deneyim ile gün geçtikçe büyümeyi sürdürmektedir. Hep daha fazla bölgeye hizmet götürülebilmesi adına çalışmalar sürmektedir. Bu durum firma rakipleri arasında yer alan farkı açmaktadır. Müşteriler iletişim numaraları üzerinden firma ile iletişimi geçebilirler. Talep edilen hizmet en iyi şekilde analiz edilmektedir. Uygun fiyatlar ve hızlı çözümler ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. İşler tamamlandıktan sonra müşteri tarafından onay alınmaktadır. Bu onay sonrası firma işleri tam olarak bitmiş görmektedir. Tam anlamıyla memnuniyet aranmaktadır.

Firma düşüncesi müşteri ile sürekli iletişim halinde olunması yönündedir. En etkili iletişim ile kusursuz hizmet sağlanacaktır. Süreçleri kalitesi bu alandan geçmektedir. Firma olarak tüm süreçler üretimden kuruluma Doğsan güvencesi altındadır. Sonsuz güven duygusu ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Tüm müşteri portföyü ve adayları için her daim en kaliteli hizmet verilmektedir.

 

Hizmetler Nelerdir?

 1. Tel Örgü Hizmetleri
 2. Beton Direk İmalat Hizmetleri
 3. Panel Çit Hizmetleri
 4. Spor Tesisleri Ve Çevre Düzenleme
 5. Futbol Kale Direği İmalatı
 6. Tenis Kort Çevresi İçin Uygulamalar
 7. Basketbol Pota Kurulum Hizmetleri

 

Tel Örgü Hizmeti

Firma hizmetleri bu alan içerisinde en iyi şekilde sergilenmektedir. Hizmetler ankara tel örgü firması olarak farkını göstermektedir. Birçok alan tel örgü uygulaması için uygun olmaktadır. Tel örgü alanında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kafes teli, kum teli, dikenli tel ve jiletli tel bu alan için örnek gösterilebilir. Tüm hizmet çeşitleri için gereken bilgi web sitesi üzerinden sağlanmaktadır. İnce işçilik ile sorunsuz bir uygulama gerçekleştirilmektedir. Tenis kortları, basketbol sahaları ve halı saha çevresi için en iyi çalışma yapılmaktadır. Sınır bölgeleri için helezonik jiletli tel tercih edilir.

 

Spor Tesisleri

Tüm spor saha uygulamaları uzman ekipler eşliğinde sağlanmaktadır. Deneyim ve titiz çalışma ile fark edilen uygulamalar yapılmaktadır. Her spor branşına özel üretim ve çalışmalar en uygun şekilde yürütülmektedir. Sunulan kaliteli ürün ile deforme olmayacak çalışmalar yapılmaktadır. Futbol sahaları için yan ve üst çevreleme işlemleri uygulanmaktadır. Tenis kortları adına en dayanıklı örgü işlemi uygulanır. Spor sahaları işleten müşteriler adına tam bir başarı ve kalite ölçütü olan yapıya sahiptir.

Firma Avantajları

 1. Firma üretim, satış ve kurulum hizmetlerinde tek yetkilidir.
 2. Müşteri talepleri doğrultusunda en etkili üretim ve hizmet gerçekleştirilmektedir.
 3. Kaliteli işçilik uygulanmaktadır.
 4. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile fark yaratmaktadır.
 5. Satış sonrası hizmetleri üstün kalite ile sunulur.
 6. Uzun yıllar deneyim kazanmış bir firmadır.
 7. Sunulan güven duygusu ve sorumluluk bilinci ile tüm aşamalar etkili biçimde yürütülür.
 8. Hızlı ve kalıcı çözümler ile fayda sağlamaktadır.