Eskişehir Tel Örgü

Panel çit, kamu bölgelerinin veya kişiye ait mülklerin sınırlarını belirlemek hedefi ile kullanıldığı gibi güvenliğin yerine getirilmesi bakımdan oldukça tercih sebebi olmaktadır. Hastaneler, askeri alanlar, özel veya kamu alanı bahçeleri ve okulların güvenliğini yerine getirmek amacıyla en uygun olan panel çit sistemi olarak geçmektedir.

 

Dekoratif Panel Çit Sistemleri

İnsanlar özel bölgelerine karar verirken, bölgelerinde gerekli olan güvenliğin olmasını istemektedirler. Bunun sağlamak amacıyla panel çit çeşitleri tercih sebebi olmaktadır. Özel olarak estetiğe önem verenlerin çeşitli biçimlerde bulunan dekoratif panelleri seçilmesi, mekânın bu alanını da güzel görünümde olmasını sağlamaktadır.

Dekoratif olan çit paneller 3 boyuta sahip veya çeşitli biçimlere sahip şekillerde tercih edilme biçimleri mevuttur. Renk ve öteki seçeneklerin yer aldığı çeşitli opsiyonlar bakımından karar alınmasıyla, uygulama için bizimle firmalarla iletişime geçilmelidir. Çeşitli göz aralıkları bulunan ve boyutu olan kapış olan veya kapısı olmayan çit panellerinizi dekoratif bakımdan tercihleri yapılabilmektedir.

 

Dekoratif Panel Çit Kullanım Bölgeleri

Ev ve iş yerlerinin bütün alanlarında kullanabileceğiniz dekoratif olan panel çitler ile sağlanan çeşitli özellikleriyle birçok alanda sınırlı alan oluşturulabilmektedir. Çit panel ve kapama yöntemi sistemlerinde kapısı bulunan çeşitler ve duvar üstü sistemleri gibi çeşitli seçenekler bu panel sistemlerinde kullanılabilmektedir.

Fiyat bakımından da çok ucuz olan bu ürünlerden memnuniyet seviyesi oldukça yüksek olmaktadır. Kullanıcılarına birçok konuda fırsat sunarak, kaliteli ve huzurlu bir ortama meydana getirmektedir.

 

Beton Direk

Beton direkler demir direkler bakımdan kullanıcılarına daha iyi kullanım hizmeti vermektedir. Dayanıklılık süresi daha uzun, uzun ömre sahip demir direkler bakımında daha düşük ücretli olmaktadır. Kullanılacak olan bölgelerde yapıldıkları için beton direk çeşitleri lojistik bakımından bir sorun teşkil etmemektedir.

 

Dikenli Tel

Dikenli tel, Tarla ya da bahçe gibi alanlarda geçiş olanaklarını sınırlamak amacıyla kullanılan sivri uçlu galvaniz tellerden oluşmaktadır. Galvaniz tellerin üzerine Pvc kaplama işlemi yapılmasıyla daha uzun bir kullanım sağlanmaktadır. Dikeni bulunan tellerin topu çoğunlukla 250 metre olmaktadır.

Dikenli tel, üretiminin yapılması bakımından kablo biçiminde olan fakat istek olmadığı zamanda iletkenlik durumu bulunmayan maddelerden elde edilerek maddenin sert biçimde olmasından faydalanılarak burgu biçimine getirilmesi sonucunda daha güvenlikli olan tel sistemleri grubunda yer almaktadır. Bütün bir çerçeveden bakıldığında sınır güvenliğinin sağlanması ve alana yönelik güvenlik oluşturmak amacıyla tercih sebebi olan çit sistemleri arasında yer almaktadır.

Dikenli teller incelendiğinde PVC dikenli tel ve Galvaniz dikenli tel çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım bakımında daha uzun ömre sahip olması için galvaniz dikenli tel sarılarak PVC kaplama işlemi yapılmaktadır. Renk çoğunlukla öteki çit sistemlerine ayak uydurması bakımından yeşil olarak seçilmektedir.

 

Tel Örgü

Diğer bir çit sistemi olan tel örgü çitleri özel örme cihazlarda işlemden geçirilmesiyle elde edilmektedir. Birbirlerinin içine geçmiş biçimde ve dilimli yapıda olmaktadır. Kare biçiminde dilimlere bulunur ve görsel açıdan oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Tel örgü çitlerine diğer bir açıdan bakıldığında kafes teli olarak da isim verilmektedir.

Tel örgü sistemi sıcak daldırma galvaniz sistemi ile üretim işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemin yapılmasının nedeni tel örgü çitlerinin bozuk hava şartlarında dayanıklılık seviyesinin yükselmesini sağlamaktır. Bunlara ek olarak tel örgü çiti sert darbelere karşı diğer çitlere oranla daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan bu tel çitler PVC ile kaplama biçimi bulunmaktadır.

Tel örgü çit panelleri aracılığıyla bahçelerin etrafını istenilen biçimde ve yükseklikte çevrilme olanağına sahip olunmaktadır. Bunlara ek olarak tel örgü çeşitleri üzerlerine jiletli tel yöntemi de yaptırılabilmektedir. Güvenlik ortamının oluşturulmasında oldukça elverişlidir. Bu bakımdan kullanıcılarına oldukça fayda sağlamaktadır.

Tel ve çit alanında geçmişi bulunan Eskişehir tel örgü firması önemli bir hizmet kalitesi bulunmaktadır. Uzun senelerin ve çalışma prensiplerinin getirdiği tecrübe ile Eskişehir tel örgü şirketi çit sitemlerinin yanında diğer iki alanda da hizmet vermektedir. Bu alanlar birisi spor sahaları ve ekipmanları olarak geçmektedir. Bir diğeri ise hayvan barınakları olarak geçmektedir. Çit sistemlerinin verdiği tecrübe ile bu alanlarda da oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu kurum kalite standartları sağlanarak sektörde ilk sırada yer almayı hedeflemektedir.