Bolu Tel Örgü

Yaşadığımız bölgelerde ya da sahip olduğumuz yerlerde genel olarak tarihten bu yana güvenlik ihtiyacı hissederiz. Nüfusun artması ile beraber genel olarak güvenlik ihtiyaçlarımız gün geçtikçe artmaktadır. Bu ihtiyaçla birlikte evlerimizde, konutlarımızda, tarlalarımızda o bölgenin etrafını çevirme gereksinimi duyulur. İşte bu noktada firmamız uzman ve profesyonel ekibimiz size hizmet vermek için hazır olacaktır. Bolu tel örgü firması ya da Bolu tel örgü şirketi arayışınızda bizi tercih edebilirsiniz.

 

Panel Çitler

Panel çit çeşitleri punto kaynağı yapılarak imal edilirler. Farklı ölçülerde üretimi mümkündür. Panel tellerinin göz aralıklarının ölçüsü en geniş kısımda 50 mm olur. Yüksekliğin standart ölçüde olabilmesi için 150 mm ölçüsünde olabilir. Büküm yerleri için göz aralıkları 50 x 70 mm’ ye kadar düşebilir. Tüm paneller kaynak yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile boyanarak fırınlanır. Standart renk koyu yeşil olmakla beraber farklı renklere de boyanabilir.

Bu sistemler sökülebilerek farklı yerlere de uygulanabilirler. Özellikle standart yeşil rengi doğaya uygun olur ve gözü çok rahatsız etmez. Günümüzde en fazla tercih edilen çit sistemi panel çit sistemidir. Panel çit çeşitlerimiz aynı zamanda esnek bir yapıya da sahiptir. Kırılma olmaz ve uzun ömürlüdür.

 

Panel Çitlerin Kullanım Alanları

Daha çok bina çevrelerinde, site ve apartman çevrelerinde, park ve bahçelerde kullanım alanları mevcuttur. Özellikle hayvan barınakları parklar ya da bahçelerde kullanımına rastlanabilir. Tarlalarda da kullanıldığı görülür. Spor sahaları ve ekipmanları korunması amacı ile de bu çit çeşidinin yüksek şekilde uygulanması tercih edilir.

 

Beton Direk

Beton direk çeşitleri Düz ve eğri olmak üzere iki çeşidi bulunan beton çit direklerinin boyutlarına göre farklı çeşitleri mevcuttur. Bu Uygulama ile firmamız çevre ve çit düzenleme montaj ve uygulama hizmeti vermektedir.

Beton direkler demir direklere göre daha avantajlı olurlar. Daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıyla beraber demir direklere göre daha hesaplı fiyattadırlar. Kullanılacak alanlarda yapılmaları sebebi ile taşıma sorunu yaşanmadan uzman ekibimiz tarafından uygulanır.

Bakım gerektirmez ve her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Diğer firmalardan daha farklı olduğumuzu deneyimlemek için bizimle çalışarak hizmetlerimizden faydalanmanız gerekmektedir. Bu direkler genel olarak bölgeye altıgen örülmüş tel ile beraber montajlanır. Bu durumda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en sağlıklı cevap verebilmek için çeşitli göz aralıklarını geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre işinde uzman olan ekibimiz profesyonellik ile beraber istenilen göz aralığında ve yükseklikte uygulanmasını, montajını gerçekleştirir.

Beton direk çitleri genel olarak tarlaların ve korunması gereken bölgeleri çevirmek için uygulanmaktadır.

 

Dikenli Teller

  Dikenli tel çeşitleri uygulamalarını genel olarak binalarda, inşaatlarda, tarla gibi korunması gereken alanlarda yaparız. Tel örgü çeşitleri olarak sayılan dikenli tellerin gövdeleri iki tane sıcak daldırma galvanizli telin bükülmesiyle güçlendirilmiştir. Diken uçları ise dört adettir. Bu teller genel olarak metre ile ya da kilo ile satılır.

Bu tel çeşitleri müşterilerin talebine göre daha sık dikenli olacak şekilde üretilmesi mümkündür. Yine talebe göre üzerine pvc kaplama gibi uygulamalar yapılarak tel ömrü uzatılabilir. Diğer çit sistemlerinden farklı olarak dikenli tellerde güvenlik amacını daha üst seviyeye çıkarmak amacı ile dikenler kullanılır. Daha parlak veya klasik mat gibi seçenekleri de bulunur.

 

Dikenli Tellerin Kullanım Alanları

Bu teller temas edildiği zaman ya da dikkat edilmediği takdirde can yakabilen ve insan sağlığını tehlikeye sokabilecek bir tel çeşididir. Bunun gibi nedenlerden dolayı güvenlik önleminin ihtiyaç duyulduğu bölgelerde kullanılması firmamız tarafından tavsiye edilir. Özellikle kamu ve kamu kuruluşlarında, hapishanelerde, ruh ve sinir hastalıkları birimlerinde, Binalarda, Apartmanlarda ve sitelerde, Havaalanı ya da demiryolu alanlarının çevrelerinde, askeri alanlarda kullanılırlar.

Anlaşılacağı üzere daha çok kesinlikle geçilmesine izin verilmeyen alanlar için bu tel uygulamasına başvurulur. Bunun yanı sıra bu sistem çit ya da duvar gibi ürünlerin üzerine de uygulanabilir.

 

Dikenli Tellerin Fiyatları

Klasik bir kablo şeklinde sarılarak üretilen bu tel sistemi metrekare fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Bunun haricinde kullanılacak dikenli telin diken sıklığı, üretim adetleri ve ne zamana istendiği, farklı üretim şekli ya da talep edilen montaj şekli, Özel projeler ve müşterilerimize uygulanan indirimler fiyatları etkilemektedir.

Firmamız güvenilirlik, zaman, kalite, fiyat oranı, iletişim, keşif ve montaj gibi uygulamalarla size en iyi hizmeti vermek için faaliyet göstermektedir.