Beypazarı Tel Örgü

Alanında uzman Ankara tel örgü firması Doğsan Tel, sunduğu üst düzey hizmet sebebiyle adından sıkça söz ettirmektedir. Uzman ve deneyimli ekibiyle çalışmaya her an hazır olan firmamız; tel örgü, beton direk, panel çit, dikenli tel ve otomatik kapı sistemlerinin hem satışını hem de uygulamasını yapıyor. Uzun yıllardır alanında tek olan Doğsan Tel, sunduğu ekonomik ve dayanıklı ürünlerle ve sağladığı kişiye özel ödeme planlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Boru Direk Nedir?

Boru direk sistemleri; ormanlık alanlar, askeri alanlar, koruma alanları gibi pek çok alanda kullanılan beton direk sistemlerine göre daha hafif olmasıyla göz çarpan tel örgü çevirme sistemidir. Firmamız bünyesinde uygun fiyatlı boru direk uygulamaları mevcuttur.

Hem ekonomik hem dayanıklı olan boru direk sistemleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her türlü hava şartına uygun olan boru direk sistemlerinde, montaj sonrası herhangi bir bakım gerekmemektedir. Bu sebeple kullanımı oldukça rahat bir sistemdir.

Boru direk sistemlerinde fiyatlandırma çevrilecek alanın ölçülerine ve kullanılacak telin cinsine göre değişmektedir. Telin kalınlığı, PVC veya galvaniz olması fiyatı etkilemektedir. Bu sebeple boru direk sistemi hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için en yakın şubemizi ziyaret etmenizi veya bizlere telefonla ulaşarak deneyimli ekip üyelerimizle görüşmenizi öneririz.

 

Dekor Çim Nedir?

Dekor çim sistemleri peyzaj ve dekorasyon amaçlı sıklıkla kullanılan ürünlerimizdendir. Doğal çim yetiştirmenin maliyeti ve zorluğu, doğal çimin sulanmaya ve güneşlenmeye ihtiyaç duyması kullanıcıları dekor çim sistemlerini kullanmaya itmektedir.

Halı sahalarda, özel konutlarda, balkonlarda, havuz kenarlarında, çöp kutularında kullanılan dekor çimler hem kötü görüntüyü engellemesi hem de mahremiyet sağlaması sebebi ile sıklıkla kullanılmaktadır. Dekor çimler çim çit şeklinde de uygulanmaktadır.

Dekor çimin temel olarak iki çeşidi vardır. İlki halı saha gibi sert ayakkabı ile basılacak alanlarda kullanılan daha kalın dokulu çim halılardır. Diğeri ise daha çok peyzaj ve dekorasyon amaçlı kullanılan daha ince çim halılardır. Çim halı uygulamasında duvardan duvara halı döşeme sistemi uygulanmaktadır. Bu sebeple çim halı uygulaması oldukça kolaydır.

Çim halı uygulamasında önemli olan şey çim halı döşenecek alanın ölçülerinin tam ve eksiksiz alınmasıdır. Bu konuda uzman ekibimiz dilediğiniz takdirde çim halı döşenmesini istediğiniz alanı ölçerek sizlere en uygun sistemi döşemektedir.

Dekor çim sistemlerinin bakımı da oldukça kolaydır. Alanında uzaman Ankara Beypazarı tel örgü şirketi Doğsan Tel’de üretilen dekor çimler antibakteriyel oldukları için satış sonrası herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Özellikle balkonlarda kullanılan çim halı sistemlerini süpürmeniz temizliği için yeterlidir. Bu sistemler süpürme sonrası da antibakteriyel özelliklerini korumaktadırlar.

 

Raylı Kapı Nedir?

Firmamızca uygulanan raylı kapı sistemleri estetik oldukları için ve fazla yer kaplamadıkları için piyasada çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Otoparklarda, konutlarda, bahçelerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, otellerde ve benzeri pek çok yerde kullanılan raylı kapıların pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Alttan veya üstten kayabilecek şekilde döşenen ray mekanizması üzerine istenilen malzemeyle raylı kapı yapılabilmektedir. Raylı kapıların ömrü ve bakımı kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Metal raylı kapılar dış mekanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Çünkü metal raylı kapılar hafifliği, hava şartlarına dayanıklı olması ve bakım istememesi sebebiyle ahşap raylı kapılara göre daha uzun ömürlü olmaktadır.

Genellikle iç mekanda kullanılan ahşap raylı kapılar ise metal raylı kapılara göre daha ağır olduklarından daha yavaş hareket etmektedirler. Ayrıca ahşap metale göre bakımı oldukça zor bir ürün olduğu için dış mekanda pek tercih edilmemektedir.

 

Uçar Kapı Nedir?

Firmamızca üretilen uçar kapı sistemleri ray kullanılmadan yapılan zemine değmeyen otomatik kapılardır. Oldukça dekoratif olan bu kapı sistemleri her türlü zemine yapılabilmektedir. Firmamız bünyesinde çok farklı uçar kapı modelleri bulunmaktadır. Deneyimli ekip elemanlarımızın yardımıyla dilediğiniz ölçülerde istediğiniz uçar kapıya sahip olmanız mümkündür. Bakımı da oldukça kolay olan uçar kapı sistemleri hakkında daha fazla bilgiyi hemen firmamızı ziyaret ederek veya bize telefonla ulaşarak edinebilirsiniz.

 

Neden Doğsan Tel?

Firmamız kurulduğu yıllardan beri Türkiye’de alanında tek olmasıyla öne çıkmaktadır. Uzman ekibimizin satış öncesi ve satış sonrası müşterilere verdiği destek, mükemmel bir mağaza deneyimi, sunulan uygun fiyatlar ve kişiye özel ödeme seçenekleri herkesin ilgisini çekmektedir.